Vyhledávání podle názvu RD
(Např. Klasik 133)


Dodavatelé projektů:

Při výstavbě rod. domků spolupracujeme a využíváme zejména projektů společností Euroline Bohemia, s. r. o. a G Servis Třebíč


Novinky Euroline 2024Novinky G Servis 2024

Hypoteční partneři:

Při vyřizování hypoték spolupracujeme a využíváme znalostí a dovedností známých
"Krotitelů dluhů"
Celkem tak máme k dispozici
1200 hypotečních makléřů rozmístěných po celé ČR !!!


 

A jak celý systém funguje?


Naše současná aktuální nabídka obsahuje již téměř 900 hezkých rod. domů a domečků (t.j. 1.827 projektových řešení). Část RD je zpracována internetovou formou a část pak tištěnou katalogovou formou, dostupnou přímo u našich obchodních zástupců nebo ve velkých nákupních centrech rozmístěných po celé ČR.

Při výstavbě jednotlivých domů používáme výhradně osvědčené typové projekty renomovaných společností G Servis Třebíč a Euroline Bohemia!

Nebo Vám zdarma "naceníme" jakýkoliv Váš individuální projekt a podle něj pak celý RD rychle a kvalitně i postavíme ...

Každý RD z naší rozsáhlé nabídky jsme pro Vás schopni rychle postavit buď v cihlové variantě nebo jako "montovanou nízkoenergetickou dřevostavbu" s nízkými provozními náklady a s cenou cca o 30 % nižší, než je cena klasické cihlové výstavby.

Všechny RD jsou v našem systému (ať už na internetu, nebo v tištěném katalogu) maximálně přehledně a logicky setříděny, takže výběr Vašeho konkrétního RD by měl být vždy dostatečně rychlý, intuitivní a pohodlný …

Postupně se chceme stát jedním z nejhezčích, nejpřehlednějších a časem snad i nejnavštěvovanějších internetových portálů na českém internetu, zaměřených na výstavbu a prodej nových (cihlových, dřevěných i nízkoenergetických) RD, realizovaných na území celé ČR (částečně i na území SR).

Z tohoto důvodu proto věříme, že si u nás časem i Vy vyberete konkrétní stavební projekt, objednáte kompletní výstavbu nového RD (nebo alespoň vyřízení související hypotéky) a následně nám pak zašlete svoji vzorně vyplněnou el. objednávku.

Příjem každé Vaší objednávky Vám samozřejmě nejprve potvrdíme (buď telefonicky nebo e-mailem) a následně ji předáme k vyřízení našim zkušeným obchodním partnerům, (t. j. renomovaným stavebním společnostem, architektům, projektantům, designerům, hypotečním makléřům ...).

Ti pak postupně Vaši objednávku zpracují a v součinnosti s Vámi co nejrychleji vyřídí. A to vždy s důrazem kladeným na Vaši maximální spokojenost (ať už se jedná o vyřízení hypotéky, objednávku stavebního projektu a nebo výstavbu vybraného RD na klíč …).

Na každý takovýto úkon naleznete v našem systému samostatnou a jednoduchou elektronickou objednávku. Pro Vaši lepší orientaci je každá naše objednávka ještě výrazně barevně odlišena.

Naše přehledné a jednoduché objednávkové formuláře prošly několikaletým testováním v rámci jiného internetového projektu, takže jsou přímo předurčeny k jejich hojnému a bezproblémovému používání.

Vaše rostoucí spokojennost a důvěra nám už teď umožňuje celý projekt dostatečně rychle rozvíjet a podle potřeby ještě dál zkvalitňovat.


Za tuto důvěru Vám všem samozřejmě děkujeme.

autoři projektu

Reklama:

Tepelná čerpadla Dimplex. Německá kvalita, tradice a inovace ...
www.termokomfort.cz

www.dimplex.cz
Copyright © 2000 - 2024 | Created by www.stavbaProjekty.cz